SmartDDM Nedir?

360 Derece Dijital Yönetim

SmartDDM

Nedir?

SmartDDM; kurumsal markaların, bayi, acente, yetkili servis, vb. ağlarına olan merkez – bayi iletişimini, müşteri ilişkilerini ve dijital varlıklarının takibini ve denetimini kolaylaştıran yenilikçi bir dijital yönetim sistemidir. Bayilerin merkezle bütünleşen kurumsal kimliğini web sitelerine yansıtıyor, Marka ve bayi ağının ortak hedeflerine ulaşmaları için gerekli tüm dijital ihtiyaçlarına yanıt veren yeni nesil dijital bir çözüm sunuyoruz. SmartDDM, internet altyapılı dijital sistemlerin yönetilebildiği, bu yönetimin her noktaya kadar marka kimliğini yansımasını sağlayan ve çoklu dijital karmaşayı ortadan kaldıran bir eko sistemdir.

SmartDDM sayesinde tüm web siteleri merkezden bayi ağlarına doğru tek bir elden yönetilir ve farklı dijital mecralar merkezde buluşturulur. Bu sayede marka kimliği bütün bayilerin web sitesinde tek bir yüzden hedef kitleye ulaştırılır.

Neden?

SmartDDM, kurumsal markaların bütün ağlarına yönelik olarak 360 derece dijital hizmetler sağlayan akıllı, markanın ve satış kanallarının günlük ihtiyaçlarına yanıt verecek çözüm odaklı ve inovatif bir dijital altyapı yönetim sistemidir. Bu sistem içerisinde bulunan bütün bayiler markanın kimliğine uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Site içerikleri, görselleri ve güncellemeleri merkez tarafından denetlenir ve yönetilir. Tüm reklam, kampanya ve duyurular aynı anda bütün bayi web sitelerinde anlık olarak yayınlanır.

SmartDDM, 360 derece dijital yönetim sistemi sayesinde bütün dijital ağı tek bir noktaya bağlayan harikulade bir sistemdir. Profesyonel ve konusunda eğitimli ekibimizle en etkili ve çözüm odaklı hizmetimizi çağrı merkezimiz ile dew stekliyoruz. Teknik konularda desteğe ihtiyacı olan bütün bayilere uzaktan erişim sistemi sayesinde teknik destekle buluşturuyor, sorunlarını hızlı bir şekilde çözümlüyoruz.

SmartDDM Kullanıcıları

Ulusal ve uluslararası birçok kurumsal markaya 360 derece dijital yönetim hizmeti sağlayan SmartDDM, markaların satış kanalları ile ilgili ihtiyaçlarına etkili ve yenilikçi çözümler bulmuştur. Bulunduğu konumda lider olan markalarla çalışan SmartDDM, dijital dönüşüm konularında markaların bayileri ve yetkili servisleri ile birlikte uzun soluklu çalışmalara imza atarak dönüşüm oranlarına kalıcı etkiler sağlayan katkılar sağlamıştır.

Markaların kendine bağlı bayileri bünyesinde yapılan çalışmalar; web sitesi, reklam ve kampanya, sosyal medya yönetimi, SEO, danışmanlık ve eğitim konularında marka kimliğine uygun bir hale getirilecek şekilde uygulanmıştır.

SmartDDM Bugüne kadar yapılan bütün çalışmalarda kendi oluşturduğu 360 derece dijital yönetim hizmetini etkili ve inovatif bir yaklaşımla başarıya ulaştırmıştır. Kullanıcılarımızın dönüşüm oranları ve 360 derece dijital yönetim hakkında başarı hikayelerine ait detaylar için bizimle iletişime geçin!

Bizi Tercih Edenler