Bayi Web Siteleri

 

Satış ağınızı markanızla dijital platformlardan senkronize etmenize yardımcı olalım!

Aynı amaca ayrı pencerelerden değil tek pencereden etkili bir bakış atın!

 

SmartDDm sayesinde sahip olduğunuz merkezi yönetim paneliyle, bayilerinizin marka kimliğini kusursuz bir şekilde uygulanarak yayınlandığından emin olabilirsiniz. Merkezi panel sayesinde bayilerinizi yönlendirebilir ve yönetebilirsiniz.

 

Bayi Web Sitelerini Yönetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Bir marka yöneticisi için kurumsal kimlik uygulamaları kritik önem taşır. Özellikle günümüzde dijital mecrada yer alan ve bayilik ağına sahip bir markaysanız, sizin için ne kadar önemli olduğunu en iyi biz biliriz! SmartDDm dijital dönüşüme getirdiği yenilikçi bakış açısıyla yeterli olanı değil, dijital ortamın kurallarını yeniden düzenleyen bir başrol oyuncusu olarak karşınıza çıkar.

Bayilerinizin web siteleri marka kimliğinizi yansıtan önemli alanların başında gelmektedir. Özellikle konum bazlı aramalarda farklı tasarım çizgilerine sahip olan bayi web siteleriniz hoş olmayan ve kurumsal kimliğinize uygun olmayan çizgilerde duruyor olabilir. İşte tam bu noktada SmartDDM tek bir panelden bütün bayilerinizi yönetebileceğiniz ve bayi web site tasarımlarını tek bir görünüme kavuşturabileceğiniz harika çözümler sunmaktadır.

Bizi Tercih Edenler

Hizmetlerimiz